Info

Obytný soubor Na Štěpánce Praha 5 – Slivenec

Informace o projektu

I. etapa - DOKONČENA, byty prodány

II. etapa - DOKONČENA, posledních sedm bytů k prodeji

Výstavba viladomů M1a, M2c, M3a, M4b, Lb1, Lb2, Lb3 a Lb4 byla dokončena a zkolaudována. Byty jsou připraveny k nastěhování. Další čtveřice viladomů M5a, M6b, La1 a La2 jsou ve výstavbě. Dokončení viladomů bude v druhé polovině roku 2016.

Luxusní bydlení Na Štěpánce nabízí celkem 10 řadových domů a 138 bytových jednotek ve 20 viladomech v krásném prostředí přírodní lokality Slivenec v dispozicích od 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 6+kk se zahrádkami, terasami, garážemi a zajímavým dispozičním řešením s výhledem do všech čtyř světových stran klidné okolní krajiny.

Exkluzivní rezidenční projekt v atraktivní lokalitě pražského Slivence je navržen tak, aby přirozeně zapadl do místní zástavby, nenarušil její dosavadní ráz a přitom vytvořil bydlení pro klienty s potřebami a vkusem vysokého standardu 21. století. Majitelům bytů i řadových domů umožní plně si vychutnat krásný výhled na Prahu i na okolní přírodu.

Standardní vybavení

Vysoce nadstandardní vybavení interiérů jednotlivých bytových jednotek a řadových domů je do posledního detailu sladěno s celkovým architektonickým rázem projektu Na Štěpánce . V ceně bytů i řadových domů jsou sklepy, komory, garáže, terasy i zahrady či předzahrádky. Všechny domy, řadové i viladomy, jsou osazeny dřevěnými eurookny. Vytápění každého bytu i řadového domu je realizováno  plynovým kotlem v každé bytové jednotce spolu s vlastní regulací na každý byt i dům zvlášť. U viladomů Lb1,2,3,4 je společná kotelna. Ve všech obytných prostorách u bytů i řadových domů jsou plovoucí podlahy, závěsná WC, luxusní dlažby a obklady dle výběru, TV anténa pro digitální příjem, apod.. Vstřícný přístup k individuálním přáním klientů je naprostou samozřejmostí.

Termín dokončení

I. etapa - dokončena

II. etapa - dokončena

  • Bydlení v centru i uprostřed přírody u Chuchelského háje, Prokopského a Dalejského údolí

  • Škola, školka, pošta, obchody, sportoviště, bazén v místě

  • Skvělé dopravní spojení - Smíchov 10 minut, letiště 15 minut

  • Autem kolem celé Prahy, na kole až do Brd

  • Garáž, sklep, komora, terasa, zahrada v ceně

  • Neplaťte nájem cizím, pořiďte si vlastní bydlení

Popis lokality SLIVENEC

Nový obytný soubor Na Štěpánce je situován do jihozápadní části Prahy, do středu Slivence, do stávající vilové zástavby, na planinu nad Prokopským, Radlickým a Chuchelským údolím. Ze severu spadá Slivenec do přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí a na východě se nachází přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj, na západě pak chráněná krajinná oblast Český kras.

Slivenec je již od roku 1974 součástí hlavního města Prahy, navazuje na Městkou část Praha 5 v prostoru Barrandova, na Městskou část Praha 13 a Řeporyje v prostoru Prokopského a Dalejského údolí, a je obklopen dalšími městskými částmi Radotín, Lochkov a Velká Chuchle.

Bohatá historie obce se datuje do 11. století, kde přes tehdejší obec vedla obchodní cesta do Bavor a je spojena především s řádem Křížovníků s červenou hvězdou. K nejvýznamnější historické památce na území obce patří ranně gotický kostel Všech Svatých ze 13. století s původním krovem, nejstarším ve střední Evropě. Ve světě je naše obec známá díky těžbě mramoru. Červený slivenecký mramor byl použit na mnoha historických stavbách v Praze a okolí a také jako základní kámen při stavbě Národního divadla.

Dnešní Slivenec díky své výhodné poloze a snadné dostupnosti centra města je vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Dopravní obslužnost je zajišťována autobusovými linkami MHD a dnes již také napojením na novou tramvajovou trať na sídlišti Barrandov a dále pak na trasu metra B. Autem se dostanete na silniční okruh, který Vás propojí nejen s celou Prahou, ale i s celým světem, protože na letišti jste za 15 minut.

Kompletní občanská vybavenost vytváří ze Slivence lokalitu s nadstandardními podmínkami pro bydlení - Městský úřad, pošta, policie, mateřská škola, základní škola, restaurace, sportovní centrum s tenisovou halou, bazénem a saunou. Veškerou další potřebnou infrastrukturu poskytuje nedaleké sídliště Barrandov.

Internetové stránky obce: www.praha-slivenec.cz.