O společnosti

Společnost Mramorka s.r.o. působí na realitním trhu již více než dvacet let. Za tuto dobu jsme získali potřebné zkušenosti, které rádi nabídneme k realizaci Vašich potřeb. Jsme menší realitní společnost a každému klientovi se věnujeme s maximální péčí. Naším cílem je precizně odvedená práce a spokojený klient, který se k nám bude rád vracet. Rádi Vám pomůžeme s prodejem, pronájmem či koupí nemovitosti. Klíčem k úspěchu a dlouhodobému vztahu je vzájemná důvěra a otevřenost a s tím přistupujeme ke všem aspektům naší činnosti.

Pokud máte zájem o spolupráci, ozvěte se nám a můžeme si domluvit nezávaznou osobní schůzku.

Markéta

V oblasti realit se pohybuji již více než deset let. Kromě standardní realitní činnosti se věnuji také správě nájemních nemovitostí a péči o nájemníky. Veškerou svou činnost se snažím dělat pro maximální spokojenost klientů. V rámci studia vysoké školy a následné praxe jsem získala znalosti v oblasti obchodu, marketingu a PR. Ve společnosti Mramorka mám na starosti práci s klienty při kupním či nájemním procesu, marketingovou a obchodní činnost. A co mám na práci v realitách nejraději? Dynamické prostředí a setkávání se s různými lidmi. Ve svém volném čase nejraději cestuji a sportuji.

Jirka

V advokacii působím od roku 2006 a ve své právní praxi jsem pomohl svým klientům realizovat stovky realitních transakcí, mé zkušenosti zahrnují vše od zcela nekomplikovaných smluvních záležitostí, až po rozsáhlé developerské projekty. Mou silnou stránkou je spolehlivost, rád Vás přesvědčím, že dané slovo platí. Pro společnost Mramorka zajišťuji komplexní právní podporu, zejména přípravu a revizi smluvní dokumentace, účast při jednáních, advokátní úschovu finančních prostředků a listin, ověření pravosti podpisů a další související právní služby. A kde mě najdete ve vzácných chvílích, kdy právě nepracuji pro blaho svých klientů? V zimě pravděpodobně na dobře upravené sjezdovce a v létě pod napnutými plachtami nebo v jedné stopě na zastrčené okresce.

Reference

Na Vašem názoru nám záleží. Napište nám, prosím, jak jste s námi byli spokojeni.

Dlouhou dobu jsem hledala vhodný dům ke koupi. Díky profesionálnímu, ale zároveň přátelskému přístupu a nasazení, byl proces koupě rychle dokončen a my jsme si mohli užívat nové bydlení. Společnost Mramorka mohu jen doporučit a při případné další koupi se na ní rád obrátím. Odborně nám poradili i s provozem domu.

Ivana Nováková

V kvalitě pronajímaných prostor i péči o nájemníky jste špička. V pronajímaném bytě jsme byli moc spokojeni, a pokud by se nezměnila rodinná situace, určitě bychom zde bydleli dál. Rozhodně doporučuji jako spolehlivého partnera v nájemním bydlení.

Pavla Freji

Při realitní transakci mi společnost Mramorka dobře poradila, zařídila za mne veškeré formality a díky tomu jsem se mohla do šesti týdnů stěhovat. Oceňuji profesionální přístup a rychlý postup ve věci.

Václava Štefanová

Při hledání vhodného bytu v Praze jsem se obrátil na společnost Mramorka, jsem z jižních Čech a potřeboval jsem spolehlivého partnera, který pro mě vybere vhodnou nemovitost a provede mě kupním procesem. Vše proběhlo dle mých představ. Pokud budu do budoucna prodávat nemovitost, opět rád využiji služeb společnosti.

Adam Kubeš