Reference

Na Vašem názoru nám záleží. Napište nám, prosím, jak jste s námi byli spokojeni.

Dlouhou dobu jsem hledala vhodný dům ke koupi. Díky profesionálnímu, ale zároveň přátelskému přístupu a nasazení, byl proces koupě rychle dokončen a my jsme si mohli užívat nové bydlení. Společnost Mramorka mohu jen doporučit a při případné další koupi se na ní rád obrátím. Odborně nám poradili i s provozem domu.

Ivana Nováková

V kvalitě pronajímaných prostor i péči o nájemníky jste špička. V pronajímaném bytě jsme byli moc spokojeni, a pokud by se nezměnila rodinná situace, určitě bychom zde bydleli dál. Rozhodně doporučuji jako spolehlivého partnera v nájemním bydlení.

Pavla Freji

Při realitní transakci mi společnost Mramorka dobře poradila, zařídila za mne veškeré formality a díky tomu jsem se mohla do šesti týdnů stěhovat. Oceňuji profesionální přístup a rychlý postup ve věci.

Václava Štefanová

Při hledání vhodného bytu v Praze jsem se obrátil na společnost Mramorka, jsem z jižních Čech a potřeboval jsem spolehlivého partnera, který pro mě vybere vhodnou nemovitost a provede mě kupním procesem. Vše proběhlo dle mých představ. Pokud budu do budoucna prodávat nemovitost, opět rád využiji služeb společnosti.

Adam Kubeš